Córka nie chciała sprzątać swojego pokoju. Matka spakowała jej rzeczy do foliowych worków i wystawiła na sprzedaż

Alicja Velasquez z Bargersville (Stany Zjednoczone) miała dość proszenie córki, aby posprzątała swój pokój. Któregoś dnia nie wytrzymała i zastosowała dość niekonwencjonalną metodę nauczenia dziewczyny porządku.

Wzięła foliowe worki na śmieci i spakowała do nich wszystkie rzeczy Tahli. Następnie wystawiła je na sprzedaż za 25 dolary za sztukę (około 95 złotych). Nie podała, co dokładnie można znaleźć w środku. Miały to być tzw. worki-niespodzianki i zawierać dosłownie wszystko — od brudnych ubrań, po sprzęty elektroniczne i buty do gry w piłkę nożną.

mom-shows-ultimate0


Pomysłowa matka napisała później, że córka odzyskała wszystkie rzeczy i wcale nie trwało to długo. Zarówno ona, jak i jej rodzeństwo zgłosili się do dodatkowych obowiązków domowych, aby zdobyć pieniądze i wykupić worki. Rozwiązanie Alicji okazało się nie tylko doskonałą nauczką dla najstarszej córki, ale również dla pozostałych dzieci, które również zaczęły dbać o porządek.

mom-shows-ultimate1


Mimo że wielu rodziców pochwaliło ją za to, co zrobiła, pojawiło się również mnóstwo krytycznych głosów. Oskarżano Amerykankę o działanie pod wpływem emocji i nieodpowiednie podejście do problemu. Niektórzy straszyli ją nawet nasłaniem pracowników socjalnych, którzy mieliby sprawdzić, czy odpowiednio traktuje dzieci.

Myślicie, że dobrze postąpiła czy jednak nerwy zaprowadziły ją za daleko?

mom-shows-ultimate3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : Alice Velásquez

Reply