Naukowcy odkryli sekret Trójkąta Bermudzkiego. Za tajemniczymi zniknięciami nie stoi UFO ani żadna fizyczna anomalia, ale…

Fascynaci zjawisk paranormalnych przypisują Trójkątowi Bermudzkiemu niezwykłe właściwości. Ten obszar na Atlantyku nie jest jednak wcale taki magiczny.

Trójkąt Bermudzki znajduje się na Atlantyku, w rejonie Wysp Bermudzkich. W miejscu tym według miejskich legend zginęło więcej statków, jachtów i samolotów niż na całym oceanie. Entuzjaści zjawisk paranormalnych twierdzą, że nie obowiązują tam prawa fizyki.

Ich zdaniem przyczyną zaginięć statków czy samolotów jest działalność przybyszów z innych planet. Te barwne historie niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. W porównaniu z nimi prawda o tym miejscu wypada blado.

Chcesz wiedzieć, co naprawdę stoi za dziwnymi zniknięciami statków i samolotów w tym okrytym złą sławą miejscu? Zajrzyj na następną stronę. Odpowiedź Cię zaskoczy.

ójkąt Bermudzki pochłonął blisko 1000 ludzkich istnień. Przez lata zastanawiano się skąd bierze się jego fenomen. Wiele osób próbowało rozwiązać tę, jedną z ciekawszych zagadek naszej planety. W końcu naukowcy wpadli na jej trop. Prawda o tym miejscu jest co prawda znacznie mniej barwa, niż wszystkie wymyślone hipotezy, dzięki jej odkryciu miejsce to nie stało się jednak bezpieczniejsze. Okazało się bowiem, że za tajemniczymi zniknięcia statków i samolotów stoi sama natura: zdradzieckie wiatry, równe huraganowym.

Naukowcy badali pogodę i chmury w okolicach okrytego złą sławą obszaru. Wykryli coś, czego się nie spodziewali, mianowicie niebezpieczne chmury, które nazwali „chmurami zabójcami”.

jące w ich wnętrzu wiatry uznali zaś za przyczynę zatonięcia wielu statków i zatopienia samolotów. Wyjątkowe chmury mają kształt sześciokątów. Występujące w ich wnętrzu śmiertelnie niebezpieczne wiatry, wieją z prędkością ponad 270 kilometrów na godzinę! To prędkość wyższa niż ta, z którą w 2005 r. huragan Katrina uderzył w Stany Zjednoczone. Żywioł zabił wówczas ponad 1800 osób, czym wobec tego jest te kilkadziesiąt zniszczonych statków i samolotów zaginionych w obrębie trójkąta?

Zabójcze chmury występują w okolicach zachodniej strony Trójkąta Bermudzkiego na wysokości około 14 kilometrów n.p.m. Potocznie nazywane są „bombami powietrznymi”. Najbardziej niebezpieczna jest ich nieprzewidywalność. Pojawiają się znikąd i równie szybko znikają. Złapany w pułapkę natury samolot, czy statek nie ma żadnych szans.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : wittyfeed.com

Reply