Jej były mąż wygrał na loterii 273 miliony! Ona nadal nie chce do niego wrócić. Powód jest prosty

Ten post jest najlepszym dowodem na to, że miłości nie można kupić.

W dzisiejszym świecie wiele się słyszy o związkach, w których najważniejsza jest gotówka. Młode, atrakcyjne kobiety wiążą się ze staruszkami lub niezbyt przystojnymi panami w średnim wieku w nadziei na drogie prezenty, zagraniczne podróże i wygody, których same nie byłyby sobie w stanie zapewnić. Nie przeszkadza im wygląd i paskudny charakter partnera, liczy się tylko stan konta.

1 marca bezrobotny Mike Weirsky z Alpha dowiedział się, że został milionerem. Wygrał 273 milionów dolarów w loterii Mega Millions Jackpot. 54-letni Amerykanin był zszokowany, tym co zaszło. Nie mógł uwierzyć, że szczęście aż tak się do niego uśmiechnęło. Liczył również, że ogromna fortuna skłoni jego byłą żonę, aby do niego wróciła. Rozwiedli się rok temu po 15 latach bycia razem.

Mężczyzna przez długi czas był bezrobotny. Żona zajmowała się domem i łożyła na jego utrzymanie. Przez lata dawała mu codziennie pieniądze na jego potrzeby i poświęcała mu każdą wolną chwilę. Przez co jak sama mówi „straciła szansę na realizacje własnych pasji”. W końcu marka się przebrała i Eileen zażądała rozwodu. Kobieta miała dość takiego życia. W mężu nie miała żadnego oparcia i na dodatek musiała go ciągle niańczyć.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply