Ten człowiek zawstydził chyba wszystkich naukowców. Nie jadł i nie pił przez 75 lat! Lekarze twierdzą, że to prawdziwy cud!

Jogin Prahlad Jani dowiódł, że można żyć bez jedzenia i picia. Wprawił w ten sposób w zakłopotanie wielu naukowców, którzy za wszelka cenę starali się udowodnić mu oszustwo. Jani jednak nie kłamał!

W wieku siedmiu lat opuścił swój rodzinny dom i wybrał się w podróż ku „oświeceniu”. Niedługo potem podobno objawiły się mu trzy boginie: Ma Kali, Ma Lakshmi i Ma Saraswati. Święte postacie zaopatrzyły mężczyznę w cudowny nektar, którym się karmi. Twierdzi, że od tego czasu nie odczuwa głodu ani pragnienia.

1Sprawą zainteresowali się lekarze, którzy nie mogli uwierzyć w historię jogina. Poddali go badaniom w specjalistycznej klinice, w której na każdym kroku towarzyszyły mu kamery. Na nic się zdał cały monitoring! Okazało się, że Jani mówi prawdę. Przez cały czas nie pił i nie jadł, mimo to jego organizm nie wykazywał oznak wygłodzenia i odwodnienia. Ponadto testy wykazały, że biologiczny wiek mózgu to zaledwie 25 lat! Jak to możliwe? Do tej pory nie wyjaśniono!

Ten człowiek zawstydził chyba wszystkich naukowców. Nie jadł i nie pił przez 75 lat! Lekarze twierdzą, że to prawdziwy cud!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : spiritscienceandmetaphysics.com

Reply