Przez 13 lat bezskutecznie próbowała zajść w ciążę. Udało jej się to dopiero wtedy, gdy zmieniła jedną ważną rzecz w swoim życiu


Któregoś dnia, przeglądając jak co dzień Facebooka, kobieta zauważyła reklamę The Life Lab, planu odchudzającego przygotowanego przez dietetyka Justina Lorda. Zaciekawiona, kliknęła w nią – i to była najlepsza decyzja jej życia.

Zupełnie przez przypadek natknęłam się na Justina. Nie wiem, co mnie popchnęło do kliknięcia w reklamę, bo zazwyczaj tego nie robię […] Bałam się trochę, płacąc za usługę, bo nie wiedziałam (mimo komentarzy na stronie), czego się spodziewać, ale dzisiaj błogosławię tamtą decyzję.


Joanne wykupiła comiesięczną subskrypcję coachingowych porad Justina, za którą płaciła 27 funtów na miesiąc. Plan zaczynał się od siedmiodniowego wegańskiego detoksu, który obejmował smoothie z owoców i warzyw na śniadanie, surowe warzywa i dania z roślin strączkowych na obiad i ciepłe wegańskie kolacje.

Reszta planu – po tygodniowym detoksie, zawierała specjalnie opracowane zbalansowane przepisy bogate w mięso, ryby, owoce, warzywa i przyprawy, a także wskazówki odnośnie do zmiany trybu życia.

Joanne stwierdziła, że dużym wyzwaniem było dla niej przestawić się z niskokalorycznej diety na nowy, tym razem zdrowy tryb życia. Ale już po pięciu dniach zaczęła odczuwać różnicę! Szybko unormował się jej cykl miesięczny, który przy zespole policystycznych jajników z reguły jest bardzo nieregularny, a potem zaczęła spadać waga.

Najtrudniejszy był detoks, ale potem zaczęło mi smakować to nowe jedzenie. Byłam w szoku, kiedy w pierwszym tygodniu diety straciłam aż 5 kg!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : mirror.co.uk

Reply