Zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Gdy po 20 latach wyznał, dlaczego tak postępował, wszyscy oniemieli z zaskoczenia

Kłótnie i kryzysy zdarzają się niemal w każdym małżeństwie i nawet najbardziej zgodne pary muszą przyznać, że minimum kilka razy posprzeczały się między sobą.

Ważne, aby umieć rozmawiać i rozwiązywać zaistniałe problemy. Szczery oraz otwarty dialog przynosi więcej pożytku niż wrzaski i obwinianie siebie nawzajem. Oczywiście ciężko jest się kłócić spokojnie. Kiedy negatywne emocje biorą górę, trudno się nie złościć i być opanowanym.

Należy pamiętać, że po każdej burzy wychodzi słońce i gdy wszystko zostanie wyjaśnione, relacje między partnerami się oczyszczą. Z każdego sporu trzeba wyciągnąć wnioski i zastanowić się jak go bezboleśnie rozwiązać oraz jak uniknąć podobnych zgrzytów w przyszłości.

Niewyjaśnione sprawy spędzają sen z powiek i bywają przyczyną konfliktów trwających latami tak jak w tym małżeństwie. Otou i Katayama Yumi mieszkają w Nara w południowej części Japonii. Na początku byli szczęśliwym małżeństwem, jednak po narodzeniu dzieci wszystko zaczęło się psuć i mąż nagle przestał się odzywać do żony. O co się pogniewał? Przejdź na kolejne strony i dowiedz się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com, elitereaders.com

Reply