Nie taka Panna niewinna, jak ją malują. Osoby spod tego znaku zodiaku mają kilka słabych punktów, o których wolałaby nie słyszeć

Zodiakalna Panna to symbol ściśle związany z żywiołem ziemi.

Osoby spod tego znaku (urodzone między 24 sierpnia a 23 września) podlegają też silnym wpływom Merkurego. Ta mieszanka daje iście wybuchowy efekt. To jej Panny zawdzięczają swoją obowiązkowość i dokładność, która niekiedy graniczy z pedantyzmem. Dzięki temu połączeniu Panny są pewne siebie i świadome swych plusów.


Znak ten cechuje dokładność i drobiazgowość. Panny są poukładane, a w swoim życiu nie tolerują jednego: chaosu. Nie cierpią ludzi niezorganizowanych, którzy mieszają w ich uporządkowanym świecie. Szczególnie chętnie wytykają takim osobom wady, które u innych widzą na odległość. O swoich słabych stronach z reguły nie chcą jednak słyszeć. Co ukrywają niewinne z pozoru Panny? Oto pierwszy z ich grzeszków.

Krytycyzm

Panna krytykuje chętnie i dużo. Szybko ocenia innych i łatwo ich skreśla. W jej uporządkowanym świecie nie ma zbyt wiele miejsca na pomyłki i błędy. Osoby spod tego znaku bardzo dużo wymagają od siebie i to samo kryterium stosują wobec innych. Ich otoczenie nie zawsze jest gotowe na tak wysoko postawioną poprzeczkę.

Innych wad szukaj na następnych stronach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mhoroskop.pl

Reply