Nie taka Panna niewinna, jak ją malują. Osoby spod tego znaku zodiaku mają kilka słabych punktów, o których wolałaby nie słyszeć

Przywiązanie

To kolejna cecha, która nie musi być wcale taka zła (o ile się z nią nie przesadzi). Umiar nie jest jednak mocną stroną Panien, które przywiązują się mocno do rzeczy i ludzi, które krzywdzą je i mają na nie zły wpływ. Bardzo często zdarza się jednak, że praktyczna i trzeźwo myśląca Panna traci głowę i nie potrafi wyplątać się z toksycznej relacji. Jest zbyt ambitna, by nie starać się ratować swojego związku.

Perfekcjonizm

Wszystko, czego dotknie się Panna, MUSI zamienić się w złoto, w przeciwnym wypadku jest niezadowolona, co skutecznie manifestuje w swoim otoczeniu. Jej perfekcjonizm zakrawa czasem o pedantyzm. Nie zawsze jest to wada. Zwykle jednak obowiązkowe i sumienne Panny przesadzają z ideałami, które sobie narzucają.

Pesymizm

Twarde stąpanie po ziemi ma swoje minusy. Logiczne myślenie i jasny osąd mogą być zgubne dla osób spod tego znaku zodiaku. Rzeczy widzą one bowiem takimi, jakie są. Nie pozwalają sobie na nieuzasadniony optymizm. Wiecznym sprowadzaniem innych na ziemię, zrażają do siebie ludzi.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mhoroskop.pl

Reply