5 powodów, przez które nie znajdziesz miłości. Te kwestie sprawiają, że nie uda ci się stworzyć związku

Wiele osób jest gotowych na miłość, ale popełnia błędy, które sprawiają, że wciąż są sami.

Mało jest na świecie osób, które rzeczywiście chcą być same. Nie zamierzają z nikim dzielić życia i najlepiej czują się w towarzystwie swoim lub swoich zwierzaków. Większość tęskni za miłością, za szybszym biciem serca i byciem z kimś, kto ich pokocha, doceni i będzie chciał z nim dzielić życie. Czasami nieświadomie robią coś, co sprawia, że miłość nie może ich odnaleźć.

Bycie w związku to umiejętność dochodzenie do kompromisu, rozmowy i tolerowania swoich wad. Bo każdy je ma i prędzej czy później one wyjdą na jaw. Ważne jest, by się dopasować, porozumieć i znaleźć to, co łączy, a nie dzieli. Co jednak sprawia, że odnalezienie miłości wydaje się niemożliwe? Co robi się nie tak? Warto poznać najczęstsze przyczyny samotności.

5 powodów, przez które nie znajdziesz miłości

1. Nie masz czasu na miłość

Jesteś gotowy na nowy związek, na miłość. Jednak kiedy przychodzi do spotkania, zawsze znajdzie się coś ważniejszego. A to zostajesz dłużej w pracy, a to jesteś wykończony, a to musisz spotkać się z koleżanką. Warto stawiać siebie na pierwszym miejscu i jeśli ci coś nie odpowiada, to po prostu odmówić. Znajdź czas na miłość, bo inaczej będziesz wiecznie sam, bo zawsze znajdzie się coś „ważnego”.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply