Kobieta znalazła w bananie przerażająca niespodziankę

Dzięki rozwojowi różnych środków transportu, czas podróży znacznie się skrócił, przez co lokalne produkty i towary są łatwo dostępne na odległych krańcach globu. Efektem tego jest np. duża dostępność tropikalnych owoców w polskich sklepach. Choć są odżywcze i pyszne, to trzeba na nie bardzo uważać. 

Jednym z najpopularniejszych owoców rosnących w ciepłych krajach jest banan. Ma nie tylko dobry smak, ale jest też bardzo odżywczy i dodaje człowiekowi energii. Dodatkowo jest w przystępnej cenie, więc Europejczycy często go kupują. Banany regularnie do swojego koszyka w sklepie wkłada też Maria, młoda brytyjska matka. Niestety jeden z zakupionych owoców okazał się być śmiertelnym zagrożeniem.


banan-pas


Maria jak zwykle na cotygodniowych zakupach kupiła owoce dla swojej córki. Wśród nich były banany, w oryginalnie zamkniętej torebce. Kiedy wróciła do domu, po prostu położyła je na blacie wraz z resztą produktów spożywczych. Wtedy jej córka sięgnęła po banany, rozpakowała je i wzięła jednego, ale Maria szybko wyrwała jej owoc z ręki. Zobaczyła na nim coś, co za chwile miało ją przerazić jeszcze bardziej…

Co takiego młoda Angielka zobaczyła na bananie?

banan-6


Na skórce banana była biała plamka, więc Maria w pierwszym odruchu pomyślała, że to zwykła pleśń i kiedy chciała już wyrzucić owoc, coś ją tchnęło, że powinna bliżej przyjrzeć się tej skazie. Drewnianym patyczkiem do szaszłyków delikatnie wbiła się w białą kosmatą narośl i wtedy zorientowała się, że to pajęczy kokon!

Więcej o znalezisku Marii i skutkach ugryzienia tych pająków na drugiej stronie artykułu. 

Ten ohydny widok może skutecznie obrzydzić banany

banan-1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : medicinasana.net

Reply