Poranne pieszczoty z dziewczyną doprowadziły 17-latka do śmierci! Sprawdźcie, z jakich popularnych igraszek warto zrezygnować, by nie podzielić jego losu

Malinkami nazywa się małe siniaki, które powstałą w wyniku intensywnego całowania i ssania fragmentu skóry. To popularna pieszczota, zwłaszcza wśród młodych osób, które zabawnie komentują, że czasem tak „znaczą teren”. Niestety ta uciecha jest niebezpieczna dla zdrowia, bo zasinienie zmniejsza przepustowość żył szyi.

Dodatkowo siniaki-malinki przyczyniają się do powstawania zakrzepów, które po oderwaniu, mogą wraz z krwią przemieścić się do takich kluczowych narządów, jak mózg czy serce. Tak właśnie stało się w przypadku Julio, u którego skrzep z szyi przemieścił się do głowy i spowodował udar.

Historia Julio nie jest odosobniona, ponieważ kilka lat temu 44-latka z Nowej Zelandii, po tym jak partner zrobił jej malinki dostała udaru, w wyniku którego straciła władzę nad lewą stroną ciała. Nie warto więc ryzykować zdrowia i życia dla chwili przyjemności, dlatego polecamy wszystkim, by zrezygnowali z robienia malinek.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło :

Reply