O tych lifehackach dla kobiet lepiej zapomnieć, nie tylko nie działają, ale sprawiają, że będziesz wyglądać śmiesznie

Internet jest pełen dobrych rad, ale nie wszystkie okazują się przydatne.

Lubimy wszelkiego rodzaju tipy i lifehacki, które pomagają nam zrobić coś szybko, sprawnie i bez problemów. Większość z nich jest przetestowana, sprawdzona i łatwa. Jednak są też rady, które ni jak mają się do rzeczywistości i gdy próbujemy je zastosować, wychodzi nam z tego po prostu katastrofa. Coś co na zdjęciu lub filmiku było banalnie proste, okazuje się skomplikowane i bezsensowne.

Lifehacki pojawiają się w każdej dziecinie, jak ozdobić dom, szybko coś wyczyścić. Co dodać do zupy, by pokochali ja wszyscy i jak otworzyć wino bez korkociągu. Czasami jednak poznajemy jakiś lifehack i uznajemy go nie tylko za wspaniały pomysł, ale nie sądzimy, że to wszytko może po prostu nie działać. Mamy dla was listę lifehacków dla dziewczyn, które nie sprawdzają się.

Powiększanie ust szklanką

Pełne usta to marzenie każdej dziewczyny, popularny lifehack pokazuje, że wystarczy zassać powietrze z małej szklanki, by krew napłynęła do ust i je wyraźnie powiększyła. Cóż to nie działa. Usta po takim zabiegu wyglądają źle, są czerwone i spuchnięte, ale na pewno nie w taki sposób, w jaki życzyłaby sobie tego dziewczyna, która użyje tej porady.

Szminka usunie cienie pod oczami

Według porady należy nałożyć trochę czerwonej szminki pod oczy i dodać trochę podkładu. Wprawdzie po takim zabiegu cienie znikają, ale oczy zyskują nienaturalny odcień, jak z teatru. Zatem jeśli nie grasz w jakiejś sztuce, to lepiej sięgnij po zwykły korektor i rozświetli podkrążone oczy.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply