Ten zjazd mógł się skończyć tragedią! Zobaczcie, jakiego niebezpieczeństwa nie zauważyła młoda snowboardzistka

Zima się skończyła, ale w wysokich górach wciąż można jeszcze spotkać śnieg i ostatnich amatorów zimowego szaleństwa. Jeśli tęsknicie za rozrywką na stoku, Wasz zapał powinien ostudzić filmik, jaki nagrała młoda snowboardzistka podczas swojego zjazdu. 

Kelly Murphy uwielbia jazdę na snowboardzie. Cztery dni temu zjeżdżała ze stoków w pobliżu Hakuby, niewielkiej wioski na wyspie Honsiu w Japonii. Dziewczyna bardzo często nagrywa swoje zjazdy i tak było również i tym razem. Jednak nagranie znacznie odbiegało od poprzednich, jakie wykonała na zboczu wzniesienia. Kiedy tylko je oglądnęła, zamarła ze strachu.


Nic nie zapowiadało, że ten zjazd będzie inny niż wszystkie.

snow-1


Kelly ma w zwyczaju słuchać muzyki podczas zjazdów. W związku w tym, ze słuchawkami na uszach, nucąc przebój Rihanny, rozpoczęła jazdę w dół, nie oglądając się za siebie. Nie przypuszczała jednak, że nie jest w górach sama. Nie zwracając uwagi na to, co dzieję się za jej plecami, przeoczyła obecność… wielkiego niedźwiedzia!

Niedźwiedziowi wyraźnie brakowało towarzystwa.

snow-2


Miś gonił Kelly dłuższą chwilę, podbiegając do niej całkiem blisko. Wydaje się, że gdyby zwierzę było głodne albo rozwścieczone, bez problemu dogoniłoby i zaatakowało dziewczynę. Na szczęście w pewnym momencie snowboardzistka przyspieszyła i zjeżdżając po stromym stoku, pozostawiła niedźwiadka daleko w tyle. Kiedy Kelly obejrzała nagranie w domu, była zaskoczona, ponieważ nie miała pojęcia, w jakim niebezpieczeństwie się znajduje.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply