Nigeryjska aktorka musiała przeprosić za „niemoralny” teledysk, na którym… trzymała mężczyznę za rękę!

Nigeryjska aktorka i piosenkarka Rahama Sadau jest bardzo popularną piosenkarką i aktorka w Nigerii. Centrum przemysłu muzycznego i filmowego w Nigerii podlega bardzo ostrym prawom muzułmańskim. Teledysk, w którym dziewczyna trzyma za ręce mężczyznę i się do niego przytula, tak zgorszył wszystkich, że dziewczyna ma bardzo duże problemy i musiała za to przepraszać. 

W porównaniu z tym, co pokazują teledyski, zwłaszcza z nurtów hip-hop i R’n’B to bardzo delikatny i piękny teledysk. Raperzy z Ameryki, a także z Europy pokazują kobiety, które jeśli mają jakieś ciuchy, to szczątkowe.

s1


Oczywiście, często teledyski, które lecą na popularnych muzycznych kanałach, lub które można zobaczyć w Internecie są nasycone cielesnością i półnagimi kobietami nie są najlepszym przykładam dla dziewczyn. Utwierdzają, je w przekonaniu, że tylko ciałem można zrobić karierę.

Jednak puryzm i oskarżanie o niemoralność dziewczyny, która w ładnej sukience z turbanem na głowie nie robi nic złego, nie pokazuje skrawka ciała, a jedynie dotyka dłoni mężczyzny, jest także niedobre.

Oczywiście dziewczyna przeprosiła wszystkich, którzy poczuli się urażeni jej zachowaniem. W krajach muzułmańskich takie oskarżenia to nie żarty i można zostać okrutnie ukaranym. Nawet ukamienowaniem! Dziewczyna całą winę wzięła na siebie, a teledysk został objęty zakazem wyświetlania.

s2


Zobacz teledysk, który obraził tylu mężczyzn.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply