Z tego psa nie będzie dobrej niańki. Zobaczcie, co zrobił, gdy dziecko niespodziewanie napełniło pieluszkę

Opieka nad dzieckiem to nie tylko radosne chwile zabawy, ale również obowiązki. Niektóre z nich nie należą do najprzyjemniejszych, np. zmiana brudnej pieluchy.

Kiedy pojawia się niemowlę w domu, to życie wszystkich jego mieszkańców zmienia się diametralnie, także życie domowych zwierząt, zwłaszcza psów. Czworonogi przestają być na pierwszym planie, a ich właściciele liczą, że psiaki będą pomocne przy pilnowaniu malucha i zbudują z nim niezwykłą więź przyjaźni. Często tak jest, ale psy też mają swoją wytrzymałość…


dziecko-pas


Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, który wiernie będzie mu towarzyszył w najtrudniejszych chwilach. Generalnie tak jest, ale są sytuacje, gdy psy zostawią swoich właścicieli samych z problemem. Co takiego może przerosnąć możliwości najwcześniej udomowionego przez człowieka zwierzęcia na świecie? Pełna dziecięca pielucha!

Uroczy chłopczyk wie, jak pozbyć się psiego opiekuna

dziecko-1


Pies z tego nagrania wydaje się być łagodnym pupilem, który chętnie spędza czas z dzieckiem, służąc mu np. za poduszkę. Jednak taki sielski obrazek może zepsuć jedna salwa wystrzelona w pieluchę. Dowodem poniższe nagranie.

Reakcja psa była natychmiastowa

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : littlethings.com

Reply