Pies, choć niczego nie niszczy, to w kilka sekund niweczy wielogodzinną pracę swojego pana. Zobaczcie, co takiego zrobił

Posiadanie zwierzęcia zawsze wymaga od właściciela poświęcenia dodatkowego czasu i energii na opiekę nad nim. Czasami trzeba się bardziej zaangażować i poświęcić czworonogowi cały swój wolny czas, np. budując ogrodzenie, wybieg czy nową budę. Niestety pupile nie zawsze są wdzięczne za wykazany trud.

Idealnym miejscem do życia dla psa jest dom z ogrodem, który zapewni mu dużą swobodę. Miejsce do biegania i zabawy są bardzo ważne, zwłaszcza dla większych psów, które naturalnie wykazują dużą skłonność do intensywnego wysiłku. Takie idealne warunki ma Stella, wesoła i energiczna pupilka pewnej amerykańskiej rodziny. By czworonóg mógł swobodnie biegać po posesji, jej pan postarał się o nowy płot. Poświecił wiele godzin i energii na wybudowanie ogrodzenia, ale gdy podziwiał efekt swojej pracy, Stella postanowiła zakłócić jego spokój i radość.

pies-pas


Ogrodzenie  jest estetyczne i solidne, a właściciel domu zadowolony ze skończonej pracy. Jednak nie przewidział jednego: zdolności skocznych swojego psa! Stella jest bardzo energiczna i zwinna, dlatego konstrukcja ogrodzenia powinna być bardziej przemyślana.

Stella szybko uświadamia właścicielowi, że jego praca poszła na marne

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply