Ta elegancka suknia ślubna kryje pewien sekret, który nie każdy jest w stanie zauważyć. Widzisz już, o co chodzi?

Większość kobiet marzy, aby w dniu ślubu prezentować się bajecznie. Piękna suknia, kosztowna biżuteria i gustowne dodatki mają powalić gości na kolana.

Panie, gdy tylko zaplanują datę ślubu, zaczynają gorączkowe poszukiwania wymarzonej kreacji. Sięgają po rady stylistek, przeglądają najróżniejsze katalogi lub szukają inspiracji w internecie. Wszystko po to, aby w najważniejszym dniu życia wyglądać jak milion dolarów. W tym szaleństwie trzeba pamiętać, że to nie strój jest najważniejszy, lecz przeżycia duchowe i dobra atmosfera.

Projektanci co roku wykonują oryginalne ślubne kreacje, które mają zaspokoić gusta nawet najbardziej wybrednych klientek. Szczególnie wymagające przyszłe panny młode życzą sobie projektu na indywidualne zamówienie. Nie chcą wybierać sukni z kolekcji, gdyż marzą o kreacji innej niż wszystkie, której nikt inny nie będzie miał. Oczywiście wiąże się to ze sporym wydatkiem, ale czego się nie robi, aby wyglądać pięknie.

Ta suknia ślubna wygląda wręcz cudownie i zapewne niejedna panna młoda chciałaby w nią wskoczyć, jednak nie jest to możliwe, gdyż strój nie jest przeznaczony do noszenia. Kreacja jest w delikatnym odcieniu szarości i zdobią ją tysiące niewielkich różowych kwiatków. Na całej długości widać różowe i białe perły a tył przyozdobiony jest połyskującymi kryształkami. Długi tren nadaje jej elegancji a delikatne falbanki wdzięku.

Przejdź na kolejną stronę, aby zobaczyć jaką tajemnicę kryje.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : zhenray.ru

Reply