Jeśli sięgniesz po te przedmioty, przeżyjesz rozczarowanie. Choć wspaniale wyglądają, nie można ich użyć, bo w rzeczywistości są to rysunki 3D!

Nie zawsze warto wierzyć oczom, bo łatwo można je zwieść.

Człowiek ufa swoim zmysłom i często na podstawie odbieranych przez nie bodźców, podejmie działania i wydaje opinię. Warto jednak czasem dwa razy coś sprawdzić, bo narządy zmysłów łatwo można zmylić, szczególnie oczy, które często widzą to, co chcemy, a nie to, co faktycznie nas otacza.

Ćwicząc swój talent można w każdej dziedzinie osiągnąć perfekcję. Doskonale wie o tym Sushant S Rane. Ten 20-latek z Indii ma wyjątkowy dar plastyczny, który obecnie szlifuje na Ramnarain Ruia College w Bombaju. Choć jest dopiero na drugim roku, jego prace już wprawiają w osłupienie.

Chłopak specjalizuje się w hiperrealistycznych rysunkach 3D. Zazwyczaj maluje przedmioty codziennego użytku, które wyglądają tak autentycznie, że na pierwszy rzut oka trudno rozpoznać, że to tylko rysunki.

Galerię fantastycznych prac młodego artysty znajdziecie na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : digitalsynopsis.com, sushantsrane.com

Reply