Jeśli sięgniesz po te przedmioty, przeżyjesz rozczarowanie. Choć wspaniale wyglądają, nie można ich użyć, bo w rzeczywistości są to rysunki 3D!

Sushant jako dziecko nie pobierał żadnych lekcji rysunku, jest samoukiem.  Choć od małego lubił coś „bazgrać” to przełom nastąpił w wieku 16 lat, gdy zajął się portretowaniem swoich ulubionych gwiazd Hollywood. Osiągnięte efekty zachęciły go do intensywniejszej pracy i szlifowania talentu.

Gdy miał 17 lat zainteresował się rysunkami 3D i szybko okazało się, że ma do tego talent: bystre oko i sprawną rękę. Za zachętą rodziny i przyjaciół rysował jeszcze więcej oraz zaczął pokazywać swoje prace w mediach społecznościowych. Szybo zyskał rzeszę fanów, a obecnie jego konto na Instagramie śledzi ponad 65 tysięcy osób.

Rozgłos w sieci sprawił, że zauważyli go ludzie z australijskiego Huffington Post, którzy zaproponowali mu współpracę. Wszyscy wróżą mu długą i pełną sukcesów karierę, bo chłopak ma nie tylko talent, ale także jest bardzo pracowity oraz pełen zapału i zaangażowania.Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : digitalsynopsis.com, sushantsrane.com

Reply