10 niesamowitych naukowych sztuczek, które zadziwią każdego!

Nauka ma dwa oblicza. Jedno to nudne zakuwanie reguł i praw, które ktoś kiedyś opracował i wymyślił. Jest też druga strona, przyjemność, jaką dają wszelkiego rodzaju eksperymenty i rozwiązania. Myślisz, że coś jest sprawą magii? Mylisz się, zawsze jest to nauka i wykorzystanie właściwości fizycznych i chemicznych różnych substancji. 

Do przeprowadzenia wielu ciekawych doświadczeń wcale nie potrzeba wielkich nakładów pieniężnych i laboratoriów. Można je wykonać w domu. Przekonajcie się sami.Przedstawione poniżej w filmie doświadczenia nie wymagają wielkich nakładów pieniężnych, wystarczy podpatrzeć pomysły i wykonanie oraz można zadziwiać gości na przyjęciu urodzinowym czy udawać mistrza iluzji i czarów. Do większości doświadczeń wystarczą dostępne w domu produkty – pojemniki, woda i oraz oleje i miód.

niesamowite


Po chwili patrzenia zastanawiasz się, jak to jest możliwe, przecież to zwykła butelka wody. Jednak jeśli ma się niezbędną wiedzę i pomysł, jak ją wykorzystać, to można sprawić, że powstanie wielkie show.

Podziel się tym ze znajomymi lub sam ich zaskakuj swoimi doświadczeniami.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply