Gdy zauważysz, co jest nie tak na tym zdjęciu, będzie za późno!

Internet jest zalewany zdjęciami. Ponoć codziennie powstaje ich na świecie więcej niż w całym ubiegłym wieku. Można je liczyć w miliardy. Ludzie dzielą się każdą sprawą z całym światem, nie tylko bliskimi. „Zobaczcie mam nowe auto!”, „Zobaczcie moje dziecko zjadło pierwszą zupę! Zobaczcie!”

Przez zalew informacji, często nie przywiązujemy do nich uwagi. Po prostu przewijamy, kolejne zdjęcia i nie zastanawiamy się i nie przyglądamy. A szkoda!Często w Internecie obok normalnych zdjęć uśmiechniętych członków rodziny można spotkać takie przerażające fotki. Zastanawiacie się, co może być przerażającego w zdjęciu uśmiechniętej pary, która chce podzielić się ze światem swoim szczęściem. Cóż może pewien szczegół, który przykuł uwagę innych internautów, którzy przez różne portale dzielą się nim z innymi.

Nadal nie potrafisz dostrzec? Co jest nie tak, co sprawia, że kiedy TO zauważysz, jest już za późno i przechodzą cię ciarki… Przyjrzyj się…

d1


Jeśli nadal nie udało ci się dostrzec przerażającego widoku, pokażemy ci to. Pytanie tylko, czy chcesz wiedzieć i jak to jest możliwe?!

d2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : twitter.com

Reply