Gdy ten zespół pojawił się na scenie, wszyscy spodziewali się żenującego występu. Potem stało się jednak coś niesamowitego

Talent to cudowne zjawisko, które potrafi objawić się w zupełnie niespodziewanym miejscu. Okazuje się też, że nie jest cechą charakterystyczną tylko dla ludzi młodych. 

Gdy na scenie programu rozrywkowego pojawiła się grupa mężczyzn w średnim wieku, widzowie przygotowali się na żenujące przedstawienie. Jednak już po kilku sekundach nie mogli oderwać od nich wzroku.

1Członkowie zespołu „Old Men Grooving” nie prezentują się szczególnie widowiskowo. Jeden z nich jest pracownikiem IT, dwaj inni nauczycielami. Średnia wieku mężczyzn waha się w okolicach 50 lat. Powoli łysiejące głowy i staromodne swetry w najmniejszym stopniu nie upodabniają ich do popularnych gwiazd popkultury. Dlatego też, gdy panowie pojawili się na scenie brytyjskiej edycji programu „Mam talent”, widzowie byli gotowi na katastrofę. Jeden z nich zastanawiał się nawet, jak wielkim obciachem byłoby być dzieckiem któregoś z nich.

Okazało się, że wcale nie takim wielkim. Panowie dali prawdziwy popis, który skutecznie przystopował wszystkich krytyków. Szczęki publiczności opadły na podłogę i zostały tam do zakończenia występu. Chcesz zobaczyć, do czego zdolny jest zespół „Old Men Grooving”? Wystarczy zerknąć na filmik poniżej.

 

Jeśli spodobał Ci się popis tych mężczyzn, podziel się nim ze znajomymi na Facebooku. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube

Reply