Ta kartka urodzinowa ma 47 lat, była wręczana prawie 100 razy i wciąż jest aktualna. Jak to możliwe?

Świat się zmienia, więc i sposób składania sobie urodzinowych życzeń uległ znacznej zmianie. Tradycyjne kartki czy bileciki z ręcznie kreślonymi życzeniami dołączane do upominków, zastąpiły maile, gify i wpisy na fecebookowej tablicy. 

Jeszcze kilka lat temu kartka z życzeniami była obowiązkowym dodatkiem do prezentu. Niestety coraz mniej osób praktykuje ten zwyczaj, ale dwaj kuzyni ze Stanów Zjednoczonych w bardzo oryginalny sposób postanowili podtrzymać tę tradycję, pomimo powszechnie zachodzących zmian.


birthday-card-p


Czterdzieści siedem lat temu jeden z ciotecznych braci kupił drugiemu bardzo oryginalną kartkę urodzinową, w której zamiast życzeń znajdował się napis:

Zachowaj tę kartkę. Będziesz mógł ją wysłać do mnie z okazji moich urodzin.

Solenizant potraktował polecenie bardzo poważnie i na przyszły rok oddał ją kuzynowi.

Kartka wydaje się niepozorna, ale dla kuzynostwa jest najlepszą kartką urodzinową świata

birthday-card-2


W ten sposób narodziła się ich mała rodzinna  tradycja, która trwa prawie pół wieku. Mężczyźni rok rocznie oddają sobie kartkę, wpisując tylko na nowo imię tego, który w danym czasie ma urodziny. W ten sposób zapełnili już prawie całe jej wnętrze swoimi imionami. Kartka została zakupiona za zaledwie 25 centów, więc był to bardzo opłacalny zakup, który nigdy nie stracił na aktualności.

Wartość sentymentalna tej kartki jest nieoceniona

birthday-card-1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : distractify.co

Reply