Mimo że nie posiadają klasycznej urody, osiągnęli więcej niż niejedna wychudzona piękność. Zobacz najbardziej nietypowych modeli świata!

Większość nastolatków cierpi z powodu niskiej samooceny. Ich kompleksy często związane są z panującymi kanonami piękna lansującymi nieskazitelną urodę i zgrabną figurę. Młodzi ludzie porównują się do pozornie doskonałych osób i zdają sobie sprawę, że daleko im do ideału. Zaczynają się wówczas problemy.

Nastolatkowie popadają w depresję, stosują drastyczne diety, a nawet sięgają po alkohol i inne używki. Jednak czy słusznie? Udowadnialiśmy wielokrotnie, że nad wizerunkiem modelek i gwiazd czuwa sztab specjalistów od wizerunku, którzy nawet z najbrzydszej osoby są w stanie wykreować prawdziwą piękność.

Spora grupa modelek to „klasyczne piękności” niczym niewyróżniające się spośród swoich koleżanek. Są i takie, którym daleko od obecnie panujących standardów. Nie przeszkadza im to jednak w osiąganiu sukcesów. Zobaczcie, 10 najbardziej nietypowych modeli i modelek na świecie!


1. Chantelle Brown-Young.

Ta piękna dziewczyna cierpi na nietypowe schorzenie skóry. Zamiast skrywać twarz pod grubym makijażem, jest z niej dumna. Dzięki niezwykłej urodzie zdobyła sławę, o której zwykłe modelki mogą tylko pomarzyć!

12. Viktoria Modesta Moskalova.

W 2007 roku w wyniku wypadku straciła nogę. Nie przeszkodziło jej to jednak w spełnieniu swoich marzeń. Dziś Viktoria jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek świata.

23. Shaun Ross.

Shaun jest jedynym w historii modelem albinosem. Jego dzieciństwo nie było łatwe. Od zawsze był obrażany i wyśmiewany przez rówieśników. Teraz jest prawdziwą gwiazdą.

34. Tess Holliday.

Tess jest najgrubszą modelką świata. Prezentuje ubrania dla kobiet w rozmiarze XXL. Niedawno podpisała kontrakt z agencją fonograficzną MiLK Modeling Agency.

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply