Ta dziewczyna sztukę oszukiwania klientów opanowała do perfekcji. Uważajcie na azjatyckich sprzedawców z targów i bazarów

Targowiska i bazary zazwyczaj dają możliwość kupienia świeżego towaru, prosto od rolników, rybaków czy importerów. Bazary przyciągają nie tylko bogatą ofertą lokalnych produktów, ale też ich niską ceną, pozbawioną sklepowych marż. 

Zakupy na targu nie powinny uśpić czujności klientów, ponieważ nawet na małych lokalnych ryneczkach można spotkać nieuczciwych sprzedawców, którzy perfidnie nabierają swoich klientów. Taką sytuację zarejestrowały kamery na włoskim bazarze, gdzie m.in. Azjaci sprzedają świeże owoce morza.


dishonest-seller-p


Na pierwszy rzut oka nagranie nie wzbudza podejrzeń. Ekspedientka waży wybrane przez klienta kraby i przesypuje je do reklamówki. Jednak kiedy robi to po raz raz drugi, już wyraźniej widać, jak podmienia siatki. Kupujący zamiast odmierzonej porcji morskich smakołyków dostaje towar spod lady, który zapewne ma mniejszą gramaturę i gorszą jakość.

Dla niektórych sprzedawców liczy się tylko zysk, a nie zadowolenie klienta

dishonest-seller-1


Młoda Azjatka swój niechlubny proceder realizuje szybko i sprawnie, więc klient stojący za ladą, na której jest waga i skrzynki, nie jest w stanie dostrzec tego, co sprzedawca robi pod stołem. Warto więc być czujnym, bo nieuczciwi sprzedawcy pochodzący z Azji oszukują klientów w całej Europie.

Oszuści perfekcyjnie stosują swoje triki, dlatego zawsze trzeba być uważnym na zakupach

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply