Czy możesz przejść przez niewidzialne pudełko? Ta nowa zabawa wciągnęła już tysiące osób!

Ludzie z natury lubią rywalizować, a udział w różnych wyzwaniach rozpowszechnianych przez internet, zaspokajają w nich tę potrzebę.

Co kilka miesięcy, jeśli nie co kilka tygodni, pojawia się w internecie moda na określoną aktywność czy zachowanie. Zazwyczaj chodzi o wykonanie pewnej czynności, która tylko z pozoru wydaje się łatwa. Oczywiście swoje zmagania trzeba udokumentować i opublikować w sieci.

 

Jedne internetowe wyzwania są głupie, inne wręcz przeciwnie, gdyż zmuszają ludzi do wytrwałych ćwiczeń (aktywności fizycznej), w celu opanowania jakieś sztuczki czy sprawności.

Wyzwaniem, które aktualnie zaczęło robić furorę w Stanach Zjednoczonych, jest przechodzenie przez niewidzialne pudełko. Cóż trudnego w przekroczeniu przedmiotu, którego w rzeczywistości nie ma? Otóż trzeba zrobić to tak, by wydawało się, że kładziemy nogę na wyimaginowanym przedmiocie.

https://youtu.be/slFCaSUpWkE

 

Wykonanie tego zadania wymaga przede wszystkim doskonałej pracy mięśni nóg i świetnego balansu ciałem. Mistrzowie robią to perfekcyjne i na ułamek sekundy zawisają w powietrzu, lecz początkującym amatorom tej sztuczki idzie znacznie gorzej i muszą uważać na zęby, by ich nie powbijać.

Polecamy wszystkim zabawę w niewidzialne pudełko, ponieważ trenowanie tej sztuczki pomoże Wam lepiej zapanować nad równowagą własnego ciała.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : deadbees.net, youtube.com

Reply