Stewardessa zlewała niewypitego szampana do butelki, aby się nie zmarnował! Te linie lotnicze powinny się wstydzić

Różne bary, restauracje czy jadłodajnie dbają o to, aby nic się nie zmarnowało.

Czasem robią to kosztem zdrowia klientów, podając im nieświeże potrawy, które leżały kilka dni w lodówce. Szkoda ich wyrzucić, ponieważ to strata dla firmy, więc lepiej ponownie je odgrzać bądź sprzedać za 50% ceny. Nieświadomi ludzie je spożywają, a później męczą ich dolegliwości żołądkowo-trawienne. Na jedzeniu można oszczędzać na przeróżne sposoby. Najpopularniejszym z nich jest zaniżanie porcji.

Zamawiając kotlet z ziemniakami i surówką oczekujemy przede wszystkim kawałka pysznego mięsa, tymczasem dostajemy malutki kotlecik i górę panierki, która go pokrywa. Tak jest taniej, jednak klienci nie są głupi i na dłuższą metę nie dadzą się tak oszukiwać. Lokal z pewnością z czasem straci na popularności, a zła sława o nim szybko rozjedzie się po okolicy. Kupowanie produktów z krótkim terminem przydatności do spożycia to kolejny problem. Jak wiadomo, takie artykuły są dużo tańsze, lecz ich jakość jest nie najlepsza i jeśli szybko się ich nie przetworzy, mogą być bardzo szkodliwe dla zdrowia.

Wydawać by się mogło, że do podobnych oszustw dopuszczają się tylko niewielkie lokale, które nie mają wielkiego ruchu, ale prawda jest taka, że oszczędzać na żywności chcą także duże i cieszące się dobrą sławą restauracje. One także niejedno mają na sumieniu. Okazuje się, że również znane linie lotnicze nie lubią wyrzucać pieniędzy w błoto. Przykładem na to są chwalone przez podróżujących Emirates Airline. Ostatnio stało się o nich głośno za sprawą dość niesamczego incydentu, który rozegrał się w klasie biznes.

O co dokładnie chodziło? O tym na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : ura.news


Reply