Kiedy dowiedziała się, że jej mąż chce się tutaj przeprowadzić, uznała go za szaleńca… Zmieniła zdanie, gdy zajrzała do środka!

Nigdy więcej nie płacić czynszu, budzić się i wsłuchiwać w piękny śpiew ptaków, a równocześnie mieć swoje cztery ściany – to marzenie wielu ludzi. Niestety, nie wszystkich stać na własny dom ze względu na ogromne koszty, jakie pociąga za sobą budowa. Z tego powodu mini domki – czyli o wiele tańsza alternatywa domów tradycyjnych – stają się coraz bardziej popularne na całym świecie.

Pozwalają one każdemu mieć swój własny kąt za niewielkie pieniądze. Firm produkujących mini domki jest coraz więcej. Jedną z nich jest „Arched Cabins”, projektująca i montująca mini chatki o łukowatej konstrukcji, z zewnątrz skromne, za to imponujące w środku.

domki1

Są one produkowane w 17 różnych rozmiarach – od 6 do 90 m kwadratowych, więc każdy znajdzie wśród nich coś idealnego dla siebie.

domki2

To, jak taki domek będzie wykorzystywany, zależy tylko i wyłącznie od właściciela – może być garażem, sauną, szopą, domkiem na drzewie czy domkiem letniskowym. Trzeba przyznać, że w „Arched Cabins” tkwi niesamowity potencjał!domki3

Plan wnętrza domku zależy od inwencji przyszłego właściciela – producenci z dumą zapewniają, że spełniają wszystkie zachcianki swoich klientów.

domki4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : hefty.co

Reply