Chłopak psuje sefie trzech przyjaciółek. Po dwóch latach dochodzi do identycznej sytuacji. Przypadek czy stalking?

Codziennie na ulicach miast, w restauracjach, w komunikacji publicznej, w parkach i wszelkich innych miejscach widać osoby, które robią sobie zdjęcia typu selfie. Uwiecznianie siebie w przestrzeni publicznej ma swoje minusy, bo czasem może zdarzyć się ktoś, kto przypadkiem lub celowo popsuje taką fotkę. 

Podroż samolotem dla większości ludzi nie jest codziennością, więc pamiątkowe selfie na jego pokładzie zdaje się być uzasadnione. Taką fotkę zrobiły sobie trzy przyjaciółki, lecące z Newcastle na egzotyczne wakacje. Nie spodziewały się, że za jakiś czas to zdjęcie będzie intrygować je same oraz tysiące ludzi w mediach społecznościowych.


selfie-mini


Sharon, Samantha i Elaine z uśmiechem pozowały do zdjęcia selfie w samolocie, ale oprócz nich pojawiła się na nim uśmiechnięta twarz młodego chłopaka. W tamtej chwili nie było w tym nic nadzwyczajnego, ale po dwóch latach sytuacja nabrała innego znaczenia.

To zdjęcie nie różni się od innych, ale tylko do czasu

selfie (2)


Przyjaciółki często razem podróżowały, więc dwa lata później znowu wspólnie leciały na urlop. Sharon, Samantha i Elaine ponownie robiły sobie szybkie zdjęcia na pamiątkę i znów czyjaś męska twarz przyciągała uwagę w tle. Po chwili zastanowienia kobiety przypomniały sobie, że już gdzieś widziały pasażera, który siedział trzy rzędy za nimi.

Dwa lata później wykonano drugie selfie, które również uchwyciło młodego chłopca

Zapraszamy na kolejną stronę artykułu. 

selfie (1)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : irishmirror.ie

Reply