Te niezwykłe zwierzaki uratowały życie swoim opiekunom, odwdzięczyły się za miłość, jaką otrzymały

Nie od dziś wiadomo, że zwierzęta sprawiają, że ludzie żyją dłużej i lepiej.

Psy, koty, ptaki, chomiki czy inne zwierzaki, od najmłodszych lat każdy chce mieć jakiegoś przyjaciela. Jest to wielka odpowiedzialność, ale i radość. dom wydaje się pełen życia, gdy na progu wita cię stęskniony psiak czy kot. A zwierzęta dając nam swoją miłość, sprawiają, że chce się żyć! Nie raz już udowodniono, że życie ze zwierzętami przedłuża życie ludziom.

W internecie można przeczytać wiele przykładów, które pokazują, że nasi bracia mniejsi, nie tylko dbają o nasz uśmiech, ale też o nasze życie. By chronić swojego człowieka, potrafią zrobić wiele. Mamy dla was kilka historii, kiedy to zwierzęta domowe okazały się bohaterami. Pokazały, że ukochany opiekun jest najważniejszy. Opowieści te są budujące i wzruszające, pokazują, jakie mamy szczęście, że mamy takich przyjaciół.

Te niezwykłe zwierzaki uratowały życie swoim opiekunom

1. Jorge i Chiquita

Mały psiak, zwrócił uwagę kierowców, gdyż biegał jak szalony po ulicy. Kilka osób zatrzymało się i poszło za nim, doprowadził ich do mężczyzny leżącego na chodniku. Wiele osób myślało, że mężczyzna jest pijany i nie udzieliło mu pomocy. Na szczęście osoby przyciągnięte przez psa szybko wezwały pogotowie i udało się uratować życie Jorga. Psiak pojechał z właścicielem do szpitala, a co najważniejsze pokazał, że miał w sobie więcej empatii, niż ludzie mijający leżącego na chodniku mężczyznę.

2. Hannah i Willie

Megan mieszkała ze swoją trzyletnią córeczką Hanną i papugą Willim w domu. Kiedy dziewczynka spała, upiekła ciasto, położyła je na stole i poszła pod prysznic. Po chwili usłyszała krzyki papugi: Mamo, dziecko! Mamo, dziecko! Pobiegła do kuchni i zobaczyła, że mała zakrztusiła się i siniała, dzięki papudze Megan zdążyła pomóc córce, nim było za późno.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply