Nigdy nie jest za późno, by spełniać marzenia!

Czasami wydaje nam się, że minął czas na realizacje naszych marzeń. Z czasem w życiu pojawiają się nowe wyzwania i to, czego bardzo pragnęliśmy, schodzi na drugi plan. Po kilku latach pozostaje tylko żal, że jednak się nie zrealizowało swoich snów. Jednak, jak pokazuje historia Margaret Thome, nigdy nie jest za późno by ziścić swoje marzenia! 

Margaret ma 97 lat i właśnie ukończyła szkołę, którą powinna ukończyć w 1936 roku! Nie, opóźnienie dyplomu o kilka dzieciąt lat nie było spowodowane lenistwem Margaret. W 1932 roku zrezygnowała ze szkoły, żeby zająć się rodzeństwem i matką chora na raka. Całe brak matury i brak wykształcenia był dla niej bolączką, gdyż jest osobą inteligentną i mądrą.Jednak wybrała drogę poświecenia się rodzinie i najbliższym. dzięki staraniom najbliższych Margaret otrzymała dyplom honorowy.

Dziękuję wam z głębi serca – powiedziała Margaret – Musiałam opuścić szkołę, by zaopiekować się moją rodziną. To było ciężkie, nie macie pojęcia jak bardzo. Kochałam szkołę i miałam dużo przyjaciół.

5

2


Margaret bardzo się wzruszyła, że ktoś docenił jej poświęcenie. Jak mówi obecny dyrektor szkoły:

Jej życie było poświęceniem i służbą.  To wyjątkowo inspirujące dla naszej społeczności, gdyż jej wybory reprezentują wszystkie wartości, jakie przekazujemy studentom.

4

3

Nigdy nie jest za późno by zacząć spełniać marzenia! 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : mlive.com

Reply