Mega popularna w latach 90-tych konsola Nintendo powraca w nowej odsłonie! Premiera sprzętu już jesienią

Osoby, które wychowały się w latach dziewięćdziesiątych pamiętają, jaką radość dawały dostępne wtedy gry video. Były one alternatywną rozrywką na deszczowe dni, a w domu posiadacza konsoli zbierały się wszystkie dzieciaki z osiedla, by zagrać w nieśmiertelnego Mario Brosa. 

Firma Nintendo ćwierć wieku temu podbiła rynek swoimi nowatorskimi konsolami umożliwiającymi wirtualną rozrywkę. W naszym kraju najbardziej znany i popularny był klon tego systemu, czyli Pegasus. Teraz wszyscy jego fani będą mogli na nowo przeżywać radość z gry, ponieważ już na jesień w sklepach ma pojawić się nowy sprzęt, ściśle nawiązujący do klasycznych konsoli.


nintendo-3


Firma Nintendo podbudowana sukcesem aplikacji Pokemon Go, postanowiła sięgnąć do swoich korzeni i zaprojektowała konsolę ściśle nawiązującą do projektów sprzed lat. Mini konsola NES, bo tak nazwano sprzęt, ma nie tylko wyglądem przypominać swoje poprzedniczki, ale także funkcjami, gdyż na wzór starych konsol nie będzie łączyć się z siecią ani innymi dodatkowymi sprzętami.

Nintendo pamięta o swoich graczach sprzed lat i chce sprawić im niespodziankę tym sprzętem

nindento (1)


Konsola NES będzie wyposażona w nowoczesne wejścia USB i HDMI, by można było ją podpiąć do nowych telewizorów, ale gracz będzie mógł tylko skorzystać z 30 wgranych oryginalnie gier, bez możliwości ściągnięcia kolejnych przez internet. Również pady mają bardzo przypominać te z końca ubiegłego wieku.

NES na zdjęciach prezentuje się bardzo fajnie, ale czy spełni oczekiwania użytkowników?

Chcecie wiedzieć, jakie gry zostaną wgrane na konsolę? Listę zadeklarowanych przez producenta pozycji znajdziecie na drugiej stronie. 

nindento (2)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : taringa.net

Reply