Sposób, w jaki człowiek dzieli łóżko z ukochaną osobą wiele mówi o jego osobowości. Sprawdź, co nocne pozycje mówią o Tobie

Pozornie przypadkowe gesty i zachowania, mogą mieć zaskakująco duże znaczenie.

Człowiek swój charakter pokazuje nie tylko przez świadome zachowanie, ale także poprzez gesty, nad którymi się nie zastanawia bądź nad którymi nie panuje. Szczególnie dużo o usposobieniu danej osoby można dowiedzieć się w nocy i wcale nie potrzeba do tego poznawać treści czyiś snów.

Zakochane pary zazwyczaj okazują sobie dużo bliskości, między innymi starając się spać jak najbliżej siebie. Doskonale nadaje się do tego pozycja, która powszechnie nazywa się „na łyżeczkę”. Polega ona na bocznym ułożeniu ciał tuż obok siebie.

Jak zaobserwowali psycholodzy, sposób w jaki człowiek układa się w pozycji „na łyżeczkę” zdradza cechy jego osobowości, ponieważ ułożenie ciała wyraża np. potrzebę bliskości, poczucie bezpieczeństwa, stopień zależności od partnera czy siłę przywiązania do niego. Największe znaczenie ma to, czy w pozycji „na łyżeczkę” jesteście osobami przytulanymi czy tulącymi.

Powyżej znajduje się 8 grafik przedstawiających różne ułożenia ciał par śpiących „na łyżeczkę”. Wybierzcie to, w którym leżycie najczęściej i sprawdźcie wyniki na kolejnych stronach. Wasze kontury są zaznaczone ciągłą linią, zaś kontury partnera przerywaną.

Pozycja nr 1: rozważny typ

Jesteś bardzo ostrożnym człowiekiem i ludziom trudno się do Ciebie zbliżyć, ale jeśli uda Ci się przełamać lody, mocno angażujesz się w relację. Nigdy nie działasz z powodów czysto egoistycznych i zawsze bierzesz pod uwagę oczekiwania i uczucia innych ludzi oraz oczekujesz, że otoczenie będzie podobnie się zachowywać wobec Ciebie.

Kolejne opisy znajdziecie na kolejnych stronach artykułu. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : deadbees.net

Reply