Bethany zmęczona podczas podróży autem położyła nogi na desce rozdzielczej i zasnęła, a gdy się obudziła po jej dawnym życiu nie było już śladu

Z roku na rok konstruktorzy projektują coraz bardziej komfortowe auta, ale nie zależnie od klasy samochodu, długa podroż zmęczy każdego i będzie wymuszać na człowieku zmiany w pozycji ciała. Jak się okazuje, niestandardowe siedzenie w aucie może mieć bardzo dramatyczne skutki. 

Bethany Benson była bardzo aktywną dziewczyną, studiowała i marzyła o pracy nauczycielki, ale jej życie zostało wywrócone do góry nogami przez wypadek samochodowy, w którym brała udział wraz ze swoim chłopakiem. Mężczyzna powrócił już do zdrowia, ale Bethany nigdy to się w pełni nie uda. Winna wszystkiemu jest jedna zła decyzja dziewczyny o wyciągnięciu nóg przed siebie i położeniu ich na kokpit.


feet-on-the-dashboard-p


Bethany nie pamięta samego wypadku, ponieważ zmęczona podróżą zasnęła. Niestety motocykl jadący przed nią i jej ukochanym, zderzył się z innym autem, co wymusiło na kierowcy ciężarówki z naczepą gwałtowne hamowanie i manewr. Niestety chłopak Bethany nie opanował ich pojazdu i wbił się z wielkim impetem w tył naczepy ciężarówki.

Bethany była rezolutną 22-latką z mnóstwem planów na przyszłość

feet-on-the-dashboard-4


Patrząc na wrak ich samochodu trudno uwierzyć, że w ogóle przeżyli tak masakryczne zderzenie. Obrażenia Bethany byłyby zdecydowanie mniejsze, gdyby siedziała w standardowej pozycji, ze spuszczonymi nogami. Niestety kończyny leżące na desce rozdzielczej zostały wystrzelone na dziewczynę przez poduszkę powietrzną.

Poduszki powietrze otwierają się z prędkością około 300 kilometrów na godzinę

O dalszych losach Bethany przeczytacie na drugiej stronie. 

feet-on-the-dashboard-5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : ijr.com

Reply