Nostradamus stworzył okrąg numeryczny, który pozwala poznać odpowiedź na każde pytanie! Wypróbujcie i sami oceńcie skuteczność tego XVI-wiecznego wynalazku

1. Tak, zaufaj swojemu racjonalnemu osądowi. To jeszcze nie czas by się poddawać. Porządnie wszystko przemyśl i  dopiero wtedy zacznij działać.

2. Tak, ale nie dziś, ani nie jutro. Ktoś lub coś stoi na drodze do realizacji twojego celu. Poczekaj z podejmowaniem stanowczych działań i decyzji, bo gdy dojdzie do bezpośredniej konfrontacji, stracisz na niej.

3. Tak, w najbliższych dniach wszystko będzie Ci się udawać. Masz dobrą passę, dlatego wszystko będzie szło po twojej myśli, musisz tylko zachować czujność i nie dać się sprowokować rzeczom i ludziom, którzy wyprowadzają Cię z równowagi.

4. Tak, to jeden z najszczęśliwszych okresów w twoim życiu. Nie masz się czego bać, gwiazdy Ci sprzyjają i żadna porażka Ci nie grozi i to przed dłuższy czas.

5. Masz całkowitą rację. Nie skupiaj się na opiniach i osądach innych osób. Zwracaj uwagę przede wszystkim na własne przemyślenia i nie dawaj się wciągać w żadne intrygi.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : missmodern.ru

Reply