Nostradamus stworzył okrąg numeryczny, który pozwala poznać odpowiedź na każde pytanie! Wypróbujcie i sami oceńcie skuteczność tego XVI-wiecznego wynalazku

6. To będzie trudniejsze, niż przypuszczasz. Porządnie zastanów się, czy twoje przemyślenia nie są błędne, posłuchaj rad innych i porównaj opinie. Uważaj, by nie dawać ludziom fałszywych nadziei, bo twoja pomyłka będzie dużym rozczarowaniem dla otoczenia i nadszarpnie relacje z nim.

7. Nie spiesz się z rozwiązaniem problemu. Daj sobie czas i nie postępuj pochopnie. Ciesz się chwilą, bo właściwe rozwiązanie przyjdzie dopiero z czasem.

8. Bądź ostrożny i nie traktuj się jak wyroczni. Nie wierz bezgranicznie we wszystko co myślisz, mówisz i robisz, bo możesz się mylić. Analizuj problemy pod różnym kątem i bądź ostrożny.

9. Idziesz dobrą drogą, ale potrzebujesz pomocy. Twój sposób myślenia jest dobry, ale sam sobie z problemami nie poradzisz. Nie boj się poprosić kogoś bliskiego o pomoc i wsparcie. Porozmawiaj z przyjacielem o swoich kłopotach, by pomógł Ci zobaczyć je z boku.

10. Tak, ale nie daj sobą manipulować. Okaż więcej pewności siebie, a wszystko będzie w porządku. Jeśli tego nie zrobisz, inni ludzie „wejdą Ci na głowę”. Ufaj swojej intuicji.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : missmodern.ru

Reply