Nostradamus stworzył okrąg numeryczny, który pozwala poznać odpowiedź na każde pytanie! Wypróbujcie i sami oceńcie skuteczność tego XVI-wiecznego wynalazku

11. Na odpowiedź na to pytanie jest jeszcze za wcześnie. Twoja podświadomość jest w rozterce i to nie jest właściwy czas na podejmowanie decyzji.

12. To bardzo możliwe. Wszystko jest na dobrej drodze, więc nie trać energii i nie wycofuj się ze swoich działań. Pamiętaj tylko, że chęć imponowania innym za wszelką cenę, nie prowadzi do niczego dobrego.

13. Trzymaj się planu, a nabierzesz pewności w działaniu. Niezależnie od tego, jaką decyzję podejmiesz, spisz swój plan i trzymaj się go. Chaos tylko Ci zaszkodzi, więc uważaj, by nie wkradł się w twoje życie.

14. Wszystko będzie dobrze. Jeśli będziesz postępować tak, jak do tej pory, osiągniesz cel. Nie bój się inicjatywy i dzielenia się pomysłami.

15. Zaufaj szczęściu, bo Cię zaskoczy. To twój dobry moment w życiu i szczęście nie będzie Cię opuszczało, o ile nie będziesz postępować zbyt pochopnie.

16. Nie wszystkie nadzieje się spełnią. Musisz być przygotowany na zmiany, również te niekorzystne. Bądź elastyczny, a łatwiej będzie Ci się pogodzić z tym, co negatywnego może się stać.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : missmodern.ru

Reply