Nostradamus stworzył okrąg numeryczny, który pozwala poznać odpowiedź na każde pytanie! Wypróbujcie i sami oceńcie skuteczność tego XVI-wiecznego wynalazku

17. Ta kwestia jest jeszcze otwarta. Musisz porządnie przemyśleć to, czego tak naprawdę pragniesz. Twoje przemyślenia nie są jeszcze dojrzałe, dlatego poczekaj i później zadecyduj o najważniejszych kwestiach. Inspiruj się otoczeniem.

18. Napotkasz trudności, ale to Cię zmobilizuje. Najpewniej przeżyjesz rozczarowanie, ale nie możesz się załamywać. Potraktuj porażkę jako szansę na coś nowego. Staraj się mieć swoich przyjaciół blisko, bo są twoim największym wsparciem.

19. Otwórz się na ludzi, bo nieufność blokuje sukces. Pozbądź się wątpliwości oraz wszelkich niepewności i działaj dynamicznie. Twoja skromność sprawia, że nie jesteś traktowy poważnie.

20. Tak, śmiało realizuj plany i podejmuj ryzyko. Czujesz wewnętrzną harmonię więc wszystko będzie szło po twojej myśli. Dbaj o spokój duchowy, a dobrobyt Cię długo nie opuści.

21. Tak, ale czeka Cię dużo pracy. Bądź odważny, ryzykuj i ciężko pracuj – to twój przepis na sukces i pamiętaj, w twoim życiu nie ma zbiegów okoliczności, sam jesteś kowalem swojego losu.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : missmodern.ru

Reply