Przepowiednie Nostradamusa na 2018 rok! Ten wizjoner już wielokrotnie mówił prawdę, czy tak będzie i tym razem? 

Choć od śmierci Nostradamusa minęło już kilka stuleci, to ludzie wciąż fascynują się jego proroctwami i pilnie śledzą, co sprawdziło się z wizji XVI-wiecznego okultysty.

Nostradamus, a właściwie Michel de Nostredame, żył w latach 1503-1566 i oprócz snucia proroctw, zajmował się medycyną, astrologią, matematyką oraz doradzał Katarzynie Medycejskiej, Królowej Francji, a jego postać od zawsze budziła wiele kontrowersji.

 

Nostradamus swoje wizje spisał w niemal tysiącu czterowersowych strofach, które nakreślają najważniejsze wydarzenia kolejnych dwóch tysięcy lat. Wiele z nich już się sprawdziło, a inne okazały się wyssane z palca. A jak będzie w przypadku zdarzeń przewidzianych na nowo rozpoczęty 2018 rok?

Według członków Nostradamus Society of America wizje proroka sprzed 400 lat wydają się realne. Dotyczą one m.in. zjawisk przyrody oraz takich wpływowych postaci jak papież czy prezydent Stanów Zjednoczonych.

 

1. Trzęsienie ziemi i erupcje wulkanów 

Nostradamus przepowiada, że w 2018 roku Stanu Zjednoczone nawiedzi potężne trzęsienie ziemi, które dokona ogromnego zniszczenia: miasta zostaną kompletnie unicestwione, a powietrze wypełni pył zasłaniający słońce. Do katastrofy ma dojść na początku maja, gdy znakiem na niebie będzie byk.

Dodatkowo mają zacząć wybuchać wulkany i po latach obudzi się włoski Wezuwiusz, przed którego niszczącą siłą uratuje się wielu ludzi.

Więcej wizji Nostradamusa na 2018 rok znajdziecie na kolejnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : difundir.org, wikipedia.org

Reply