Ten noworodek został porzucony. Gdy pielęgniarki zajrzały pod kocyk, którym był okryty, wzruszenie odebrało im mowę!

Dziecko to ogromny dar od Boga, ale nie wszyscy rodzice potrafią się z niego cieszyć. Czasem ciąża jest nieplanowana i staje się ogromnym problemem. Zdarza się, że młode matki, które jeszcze nie dorosły do nowej roli, decydują się oddać malucha do adopcji lub co gorsza, porzucają go na pastwę losu.

Gdy dziecko urodzi się niepełnosprawne, jego wychowanie jest jeszcze większym wyzwaniem. Niektórzy nie są w stanie mu sprostać i postanawiają zrezygnować z bycia ojcem i matką.

imgur.com

2Gabe Adams urodził się w Brazylii. Niestety nie miał łatwego życia. Jako noworodek został porzucony z powodu ułomności, nie miał rączek ani nóżek. Zawiniętego w kocyk znalazły go pielęgniarki. Bardzo się wzruszyły, gdy zobaczyły, w jakim jest stanie. Wszyscy myśleli, że czeka go smutna przyszłość w domu dziecka.

imgur.com

3Któregoś dnia zdarzył się cud. Kobieta z Utah w Stanach Zjednoczonych postanowiła go adoptować. Janelle Adams dowiedziała się o nim przez przypadek. Weszła do jednego ze sklepów i zobaczyła zdjęcie Gabe z opisem smutnej historii jego życia.

Jak potoczyły się losy Gaba? O tym na następnej stronie! 

imgur.com

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply