Sławomir wypuszcza kolejny hit! Czy nowy teledysk przebije „Miłość w Zakopanem”?

Robi się coraz cieplej, a wesołe rytmy znów wracają, by każdy mógł je nucić całe lato.

Piosenki z nieskomplikowanym tekstem i lekką melodią kojarzą się z letnimi dniami, swobodą i beztroską wiosenno-letnich dni. Doskonale o tym wiedzą twórcy muzyki popularnej, którzy przygotowują piosenki, które zagoszczą w dyskotekach i na plażach. I chociaż takie hity są szybko zapominane, to ich twórcy mogą się cieszyć popularnością, chociaż 5 minut.

Sławomir Zapała, który znany jest jako po prostu Sławomir, grał w wielu serialach i filmach, ukończył PWST w Krakowie, jednak znany jest nie z kreacji aktorskich, ale ze swojej twórczości w gatunku rock-polo. Chwytliwa muzyka połączona z zabawnymi tekstami spodobała się i to bardzo. Pierwszy klip Sławomira ma 30 milionów wyświetleń.

Nowy klip Sławomira będzie hitem?

Jednak najbardziej znanym hitem Sławomira jest piosenka „Miłość w Zakopanem”, która doczekała się 130 milionów wyświetleń. Nie ma osoby, która nie znałaby tekstu i nie porwałby jej ten rytm. W swoje urodziny, tak jak zapowiedział, Sławomir opublikował kolejny teledysk. Do tej pory przyzwyczaił odbiorców do teledysków, które mają jakąś fabułę. W nowym klipie do piosenki „Ty mała już zarosłaś” kamera krąży wokoło zespołu, który gra  na łąkach.

Co powiecie na taki teledysk? Ma szanse zostać nowym letnim hitem? Na kolejnej stronie znajdziesz inne hity Sławomira :)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com

Reply