Nowy trend podbija świat! Dzięki niemu możesz wyglądać jak Iron Man!

Teraz kiedy tatuaże, wielkie tunele w uszach czy kolorowe włosy nikogo nie dziwią. Po pierwsze, coraz trudniej zaszokować kogoś swoim wyglądem, a po drugie przebijają się coraz bardziej szalone trendy. Wiele jest osób, które będą wciąż poszukiwać nowego. Najnowsze telefony, gry i filmy to jest to, co lubią. 

Skoro tatuaże i kolczyki nikogo nie dziwią czas na… ledowe implanty. I możesz poczuć się jak Iron Man… i wcale nie musisz ratować świata.Implant jest wielkości monety, pokryty sylikonem świeci dzięki zamontowanym w nich malutkich lampkach LED.

desktop-1447417924


Układ jest wyposażony w pierścień świateł LED, które świecą na zasadzie  emulacji bioluminescencyjnej, która jest wykorzystywana przez wiele zwierząt np. meduzy czy ryb głębinowych.

desktop-1447417976


Wielu lekarzy nie chce podejmować się takich operacji, gdyż wiążą się z ryzykiem zakażeń i powikłań. Niestety, czasami ludzie wpadają na genialny pomysł, żeby samemu wszczepiać sobie takie implanty, co kończy się jeszcze gorzej. Jednak idąc za nowymi trendami salony tatuażu i piercingu już wprowadziły ten typ usług.

desktop-1447417995


Po nacięciu skóry, implant jest umieszczany pod skórą, a rana zaszywana.

desktop-1447418016


Oryginalnie  urządzenie powstało do monitorowania chorych, ale zostało zmniejszone i sprowadzone do gadżetu.

desktop-1447417947

Cóż, przynajmniej posiadacze tego gadżetu będą bezpieczni na drogach ;)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply