10 znanych osób, do których można zadzwonić! Chcą być bliżej zwykłych ludzi

Wydaje się nam, że znani i lubiani ludzie są niedostępni dla zwykłych zjadaczy chleba.

Oczywiście możemy mieć z nimi kontakt poprzez media społecznościowe: Instagrama, Tweetera czy Facebooka. Należy jednak pamiętać, że największe gwiazdy czy głowy państw nie zawsze mają czas i ochotę, aby osobiście prowadzić swoje konta w mediach społecznościowych. Przeważnie robi to za nich sztab wykwalifikowanych ludzi, którzy doskonale znają się na PR i komunikacji w mediach.

Okazuje się, że tacy ludzie jak Elżbieta II, Barack Obama czy papież Franciszek nie mają nic przeciwko, aby ich numery telefonów były udostępniane publicznie. Oczywiście próbując się z nimi skontaktować, zapewne natkniemy się na pewne trudności. Zapewne połączymy się z jakimś asystentem lub pracownikiem call center, który po zapoznaniu się z problemem może połączyć nas z wybraną osobą. Lista numerów została sporządzona w 2017 roku. Możliwe, że od tego czasu niektóre są zmienione lub nieaktualne. Warto jednak spróbować się połączyć. Może akurat uda Ci się porozmawiać z Dalajlamą czy Bono? Pamiętajcie o międzynarodowych numerach kierunkowych.

1. Święty Mikołaj

Zapewne teraz jest to już gorąca linia! Do Bożego Narodzenia już blisko i Święty Mikołaj zapewne już zbiera zamówienia na prezenty od najmłodszych. Oto numer do Mikołaja: 951-262-3062.

2. Bill Gates

Jeden z najbogatszych ludzi na świecie, obecnie skupił się na filantropii. Codziennie na działalność charytatywną przekazuje ogromne sumy pieniędzy. Możesz z nim o tym porozmawiać, jeśli wykręcisz numer 06-709-3100.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply