Dla zabawy obcięli dorosłemu psu uszy! Teraz tysiące internautów próbuje ustalić ich adres zamieszkania, więc kara na pewno ich nie ominie

Chwalenie się w internecie własną głupotą jest… jeszcze większą głupotą.

Potrzeba pokazywania innym ludziom swojego życia, chyba nigdy jeszcze nie była tak duża, a dzięki internetowi i portalom społecznościowym, można szybko poinformować setki osób o tym, co się ma i co się robiło. Niestety ludzie chwalą się nie tylko pozytywnymi rzeczami, ale również swoją bezmyślnością.

Co sekundę w internecie pojawiają się dziesiątki tysięcy, jeśli nie miliony nowych zdjęć. Ludzie wrzucają do sieci nie tylko fotki z wakacji czy z ważnych w ich życiu wydarzeń, ale też chętnie pokazują swoje codzienne życie, to co zrobili dobrego i złego.

Ogólnie chwalenie się własną głupotą w internecie nie jest niczym dobrym, ale może okazać się pożytecznym. Internauci bowiem często po fotkach z portali społecznościowych, identyfikują sprawców różnych przestępstw i okrucieństw.

W internecie nikt nie jest anonimowy, nawet jeśli ukrywa swoje dane osobowe czy wizerunek. Decydując się na publikację zdjecia w sieci, trzeba mieć świadomość, że szczegóły fotografii mogą stać się doskonałym źródłem informacji o nas i doprowadzić obcych ludzi wprost pod nasze drzwi.

Abbygale Talulian z Sacramento w Kalifornii, natrafiła w internecie na zdjęcia pokazujące dwóch mężczyzn, jak tryumfalnie pozują z psem, któremu przed chwilą obcięli uszy! Widać, że chłystki są zadowolone z tego, co zrobiły i że ewidentnie chcą się pochwalić swoim czynem przed internautami.

Czy zidentyfikowano młodych bandytów? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie już na drugiej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : animalplea.org


Reply