Najgłupsze i najobleśniejsze torty, jakie upieczono z okazji narodzin dziecka. Fantazja tych cukierników przekroczyła wszelkie granice

Okazji to świętowania w życiu człowieka jest wiele: kolejne urodziny, rodzinne rocznice, śluby, narodziny dziecka, pierwsza komunia, ukończenie szkoły, przejście na emeryturę czy rozwód. Zazwyczaj przy takich okazjach na stole pojawiają się torty. 

Pieczenie tortów ma długą tradycję, a każdy cukiernik czy pani domu ma swoje patenty na to, by smak wypieku był wyjątkowy, a wygląd apetyczny. W ostatnich latach coraz większą popularność zdobywają torty tematyczne, nawiązujące swym kształtem do okazji, na jaką są przygotowywane. Zazwyczaj powstają poprzez ozdobienie ciasta lukrem plastycznym, z którego można lepić różne elementy, jak z plasteliny. Niestety nie wszyscy wiedzą, jak dobrze wykorzystać możliwości, jakie daje współczesne cukiernictwo.


birthday-cakes-p


Narodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie w życiu całej rodziny. Zazwyczaj jej członkowie zbierają się i wspólnie świętują pojawienie się nowego krewnego. Oczywiście obowiązkowym elementem takiej imprezy jest tort. Niestety niektórych ludzi ponosi fantazja i  tworzą dziwaczne wypieki nawiązujące do porodu.
Oto 26 tortów, które bardzo obrazowo pokazują cud narodzin. Czy chcielibyście spróbować któregoś z nich? Może numer 22?

1. Realistyczna sala porodowa

birthday-cakes-24


2. Może ten cukiernik po pracy spełnia się jako położnik-amator??

birthday-cakes-13

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : news.dose.com

Reply