Oczy zwierciadłem duszy – wskaż kształt dojrzany jako pierwszy i sprawdź interpretację

Ludzie zazwyczaj są doskonałymi obserwatorami i w lot wyłapują niuanse w zachowaniu swoich bliskich.

Dzieje się tak dlatego, że dużo lepiej znamy partnera, przyjaciół, czy członków najbliższej rodziny niż samych siebie. Człowiekowi łatwiej jest rozejrzeć się dookoła niż spojrzeć w głąb siebie. To drugie ułatwiają nam jednak zagadki i testy psychologiczne. Są tworzone po to, byśmy mogli wniknąć w siebie i lepiej poznać naszą naturę, zgłębić jej tajemnice.

W tym celu powstał również poniższy test. Pomaga on odpowiedzieć sobie na pytanie, co jest naszym największym motorem, który nas napędza oraz czym kierujemy się w życiu: sercem, czy rozumem. Kluczem do rozwiązania zagadki jest spontaniczność. Zerknij na obrazek i wybierz kształt, który pierwszy wpadł ci w oko. Poniżej znajdziesz interpretację swojego wyboru.

Test psychologiczny – ujrzany kształt zdradza czym kierujesz się w życiu

Niedźwiedź – kroczysz za głosem serca

Niedźwiedź symbolizuje naszą podświadomość i wewnętrzną siłę. Jeśli dostrzegłeś go w pierwszej kolejności, to znak, że do działania napędzają cię emocje. Jesteś osobą kreatywną i twórczą. Masz wielką wolę walki o rzeczy dla ciebie najcenniejsze. Twoimi poczynaniami rządzą uczucia. Dzięki nim możesz odnieść wielkie zwycięstwo, lub ponieść spektakularną porażkę. Wszystko zależy od tego, jaki cel sobie obierzesz.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mediamag.am

Reply