Oczy zwierciadłem duszy – wskaż kształt dojrzany jako pierwszy i sprawdź interpretację

Ludzie zazwyczaj są doskonałymi obserwatorami i w lot wyłapują niuanse w zachowaniu swoich bliskich.

Dzieje się tak dlatego, że dużo lepiej znamy partnera, przyjaciół, czy członków najbliższej rodziny niż samych siebie. Człowiekowi łatwiej jest rozejrzeć się dookoła niż spojrzeć w głąb siebie. To drugie ułatwiają nam jednak zagadki i testy psychologiczne. Są tworzone po to, byśmy mogli wniknąć w siebie i lepiej poznać naszą naturę, zgłębić jej tajemnice.

Oczy zwierciadłem duszy - wskaż kształt dojrzany jako pierwszy i sprawdź interpretację

W tym celu powstał również poniższy test. Pomaga on odpowiedzieć sobie na pytanie, co jest naszym największym motorem, który nas napędza oraz czym kierujemy się w życiu: sercem, czy rozumem. Kluczem do rozwiązania zagadki jest spontaniczność. Zerknij na obrazek i wybierz kształt, który pierwszy wpadł ci w oko. Poniżej znajdziesz interpretację swojego wyboru.

Test psychologiczny – ujrzany kształt zdradza czym kierujesz się w życiu

Oczy zwierciadłem duszy - wskaż kształt dojrzany jako pierwszy i sprawdź interpretację

Niedźwiedź – kroczysz za głosem serca

Niedźwiedź symbolizuje naszą podświadomość i wewnętrzną siłę. Jeśli dostrzegłeś go w pierwszej kolejności, to znak, że do działania napędzają cię emocje. Jesteś osobą kreatywną i twórczą. Masz wielką wolę walki o rzeczy dla ciebie najcenniejsze. Twoimi poczynaniami rządzą uczucia. Dzięki nim możesz odnieść wielkie zwycięstwo, lub ponieść spektakularną porażkę. Wszystko zależy od tego, jaki cel sobie obierzesz.

Oczy zwierciadłem duszy - wskaż kształt dojrzany jako pierwszy i sprawdź interpretację

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mediamag.am

Reply