Od 36 lat ubiera się i otacza tylko rzeczami w kolorze różowym. Na ten kolor przefarbowała nawet sierść swego psa! Czy ta kobieta jest normalna?

Los Angeles jak magnes przyciąga wielu ekscentryków i dziwaków.

Ci bogacze albo dorabiają się fortuny na swoich dziwactwach, albo wręcz przeciwnie, przepuszczają na nie swoje majątki. Ich barwny wygląd przyciąga wzrok i sugeruje jeszcze barwniejsze życie. Postacie Hollywood znane ze swych obsesji, charakterystycznego wyglądu i nietuzinkowych przyzwyczajeń przypominają kolorowe pawie, obnoszące się wokół ze swoją innością. 52-letnia Kitten Kay Sera, nie jest jednak kolorowym pawiem, bo jak mówi, jest „monochromatyczna”.

Najbardziej różowa kobieta świata, nazywana królową różu, sama siebie określa mianem Różowej Pani z Hollywood. – Jestem flamingiem w stadzie gołębi – mówi o sobie i jak przekonuje, nigdy nie wyrzeknie się swego ukochanego koloru, szuka już nawet dla siebie różowej trumny (sic!).

Kobieta ma na punkcie koloru różowego prawdziwą obsesję. Z miłości do niego wydała już ponad milion dolarów na modernizację domu, który przeszedł przemianę w imperium różu. Wszystko jest tutaj różowe, od dywanów, przez ściany, meble, gadżety, aż po samą właścicielkę! Rezydencja dosłownie opływa w różu.

Kobieta nawet posunęła się do ufarbowania sierści swojego psa na różowo, co jak zarzeka się zrobiła delikatną, nietoksyczną farbą. W domu ma wielki obraz przedstawiający różowego pieska. O swoim pupilu napisała nawet książkę, której bohater, mały szczeniak nie chce być jak inne psy, pragnie być różowy. Kiedy spełnia swe marzenie w końcu poznaje, co to prawdziwe szczęście. Choć trudno w to uwierzyć, kobieta wydała tę pozycję dzięki kampanii crowdfoundiingowej!

Kim byli ludzie, którzy „wyskoczyli z portfeli” i wsparli finansowo ekscentryczną bogaczkę?

same osoby, które nie przestają przesyłać kobiecie różowych gadżetów, by spełniło się jej marzenie, a w domu nie miała już ani jednej rzeczy, która nie byłaby różowa. Sera nie ma stałej pracy, na czym więc zarabia fortunę, którą wydaje na „różowienie” swojego życia? Jej styl bycia to samo nakręcająca się maszyna, która dobrze działa i przynosi zyski. Kobieta jest zaradna. Zarabia na sesjach zdjęciowych ze swoim udziałem, wynajmuje również swój dom gwiazdom światowej muzyki, którzy w tej nietypowej scenerii kręcą teledyski i aktorom oraz celebrytom, którzy robią sobie tam sesje zdjęciowe.

Sera dzierży rekord w Księdze Rekordów Guinessa. Jest najbardziej różową kobietą świata.

Uwielbiam to, sprawia, że czuję się szczęśliwa. Dlaczego nie otaczać się tym, co czyni cię szczęśliwym i daje radość? Masz jedno życie, więc  rób, to co kochasz i wyrażaj siebie, jak chcesz – mówi i dodaje: – Róż sprawia, ze czuję się jak gwiazda, nigdy z niego nie zrezygnuję.

Rzuć okiem na to, jak żyje i mieszka ta dziwaczka z Hollywood.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com, storypick.com, laweekly.com

Reply