Są takie imprezy, które sprawiają, że nawet zwykłe odpalenie papierosa staje się arcytrudnym zadaniem

Każdy ma swój ulubiony styl imprezowania, na który składa się również stosunek do picia alkoholu. Jednych zadowala lekkie umoczenie ust w wysokoprocentowych trunkach, zaś inni piją na umór, a potem tracą kontrolę nad swymi ciałami.

To, że alkohol jest zdradzieckim wynalazkiem wiadomo nie od dziś. Wiemy także, że wypite procenty odbierają możliwość prawidłowego oceniania odległości, zaburzają zdolność równowagi i ogólnie zmniejszają czas reakcji człowieka i jego motorykę. Zachwianie tymi funkcjami może sprawić, że nawet proste czynności np. odpalenie papierosa, mogą stać się zadaniem nie do pokonania.


lighting-up-a-cigarette-p


O tym, że tak jest świadczy pewne nagranie krążące po sieci. Na krótkim filmiku widać dwóch mężczyzn i jeden z nich próbuje drugiemu odpalić papierosa. Niestety wypity przez panów alkohol skutecznie im to umożliwia i miota nimi, jak wiatr żaglówką podczas sztormu.

Niby zadanie proste, ale jednak tych imprezowiczów zdaje się przerastać

lighting-up-a-cigarette-1


To nagranie zapewne jednych będzie śmieszyć, a innym przypominać o ich własnych upodleniach alkoholowych. Pamiętajcie, wszystko jest dla ludzi także alkohol, ale lepiej nie doprowadzać się do takiego stanu, gdzie ani ustać prosto się nie da, ani fajki odpalić, a jedyną rzeczą, która będzie wam łatwo przychodzić, będzie robienie sobie wstydu.

Zapalą czy nie zapalą? Oto jest pytanie

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com

Reply