Matka dowiedziała się, że jej syn bierze udział w zamieszkach. Postanowiła wbić mu do głowy trochę rozumu

Okazuje się, że branie udziału w zamieszkach nie jest wcale takie łatwe. Trzeba pamiętać o kilku rzeczach, które znacznie ułatwią nam to zadanie.

Podstawowym wyposażeniem jest oczywiście kominiarka i rękawiczki, które ochronią wrażliwe dłonie i nadgarstki. Nie należy też zapomnieć, by wcześniej uzyskać zgodę mamy.

1Zamieszki w amerykańskim Baltimore po pogrzebie Freddiego Graya bardzo szybko wymknęły się spod kontroli. Społeczny protest przeciwko brutalnemu postępowaniu policji przerodził się w prawdziwy festiwal kradzieży i wandalizmu. Wzięło w nim udział wielu młodych ludzi, chcących dać upust negatywnej energii. Okazuje się jednak, że niektórzy zrobili to bez pełnego poparcia swoich najbliższych.

Ta matka dowiedziała się, że jej szesnastoletni syn bierze udział w zamieszkach. Postanowiła przemówić mu do rozsądku w najbardziej konkretny z możliwych sposobów. Wydaje się, że jej strategia okazała się skuteczna.

Chcesz zobaczyć niesamowitą konfrontację matki z jej synem wandalem? Wystarczy kliknąć na filmik poniżej.
Kobieta udzieliła później wywiadu dla telewizji CBS. Mówiła, że chciała tylko ochronić swoje dziecko i nie chce, by stał się on kolejnym Freddiem Gray’em.

 

Jeśli spodobała się Wam ta historia podzielcie się nią ze znajomymi na Facebooku.

Pełen wywiad możecie zobaczyć tutaj:

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube

Reply