Zdesperowani rodzice chcą zapłacić astronomiczną sumę niani, która zaopiekuje się dwójką ich dzieci. Domyślasz się, gdzie tkwi haczyk?

My osobiście nie byliśmy świadkami żadnych dziwnych zdarzeń. Wszystkie zostały zgłoszone, gdy przebywaliśmy poza domem. Gdy znajdziemy odpowiednią osobę, jesteśmy gotowi jej zapłacić naprawdę wysoką stawkę. Zależy nam, aby znaleźć nianię na dłuższy czas, więc jeśli myślisz o sporym wynagrodzeniu i ekscytującej pracy, skontaktuj się z nami — napisała matka dzieci w ogłoszeniu zamieszczonym w serwisie dla opiekunek Childcare.co.uk.

Zapewne nie każdy wierzy w nadprzyrodzone siły, dlatego co niektórych skusi 50,000 £ rocznie, 28 dni urlopu i dni świąteczne wolne od pracy. Założyciel Childcare.co.uk, Richard Conway w wywiadzie dla Daily Mirror przyznał, że kiedy zobaczył ogłoszenie, był niezwykle zdumiony.

Niektórzy pracownicy podchodzili do oferty sceptycznie, ale po rozmowie z poprzednimi pracownikami, zdaliśmy sobie sprawę, że to wiarygodne ogłoszenie. Mamy tu setki tysięcy chętnych i liczymy, że znajdzie się choć jeden śmiałek. Spotkaliśmy się już innymi dziwnymi ofertami, które zamieszczali rodzice za pośrednictwem naszej witryny, ale to jest najbardziej interesujące. Rodzina zapewniła nas, że żadnej niani przebywającej w ich domu nic się nie stało, jednak kolejna kandydatka musi wykazać się odwagą.

Myślicie, że znajda się chętni na to stanowisko? Może byłoby lepiej, gdyby pracodawcy nie informowali o tych podejrzanych zjawiskach?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : bbc.com

Reply